У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися жовтневі поєдинки управлінських рішень

На Запорізькій АЕС у навчально-тренувальному центрі відбулися чергові «Поєдинки управлінських рішень». У жовтневих поєдинках спробували свої сили 7 гравців - фахівців різних підрозділів, посад і професій.

Цього разу турнір проходив з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних заходів, тому експерти спостерігали за грою онлайн - за допомогою відеозв’язку.

У жовтневому турнірі взяли участь Кирило Колесник (цех теплових та промислових комунікацій), Денис Биченко (енергоремонтний підрозділ), Юрій Коток (служба якості), Олександр Коровін (хімічний цех), Олексій Карпінчик (цех засобів диспетчерського технологічного управління), Наталія Орленко (цех господарського обслуговування) та Олена Чернеженко (відділ ядерної безпеки).

Комісія, до якої увійшли фахівці навчально-тренувального центру, управління професійного розвитку персоналу та представники підрозділів Запорізької АЕС, оцінювала діалоги гравців, їх поведінку, підходи та навички комунікації.

За результатами оцінювання експертної комісії перемогу отримала інженер по роботі з персоналом цеху господарського обслуговування Наталія Орленко.

Ділова гра «Поєдинки управлінських рішень» проходить на Запорізькій АЕС у рамках конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо» для розвитку та вдосконалення професійних компетенцій персоналу атомної станції.

Основна мета змагань - навчитися швидко приймати конструктивні рішення під час спілкування з опонентом, дотримуючись правил ділової етики.

 

 

Станом на 29.01.2022 - 16:17

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1033 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1030 МВт
Енергоблок №6 1044 МВт
Сумарне навантаження 5795 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер З
Швидкість вітру 5.2 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.