Запорізька АЕС прийняла представництво молоді центру зайнятості

Навчально-тренувальний центр Запорізької АЕС, в рамках акції Місячника зайнятості молоді «Твоя успішна кар’єра», яка проходить в Енергодарській міській філії Запорізького центру зайнятості, прийняв молодь, бажаючу ознайомитися з роботою атомної електростанції та шляхами працевлаштування на неї.

Відвідування навчально-тренувального центру складалось з двох частин. Перша частина пройшла в аудиторії навчального комплексу, де начальник управління кадрів Запорізької АЕС Володимир Черноляхов ознайомив молодь з алгоритмом працевлаштування на атомну станцію та наголосив на першочерговій необхідності написання резюме. Потім керівник групи по роботі з закладами освіти НТЦ Олена Шепель надала інформацію про заклади вищої освіти, з якими співпрацює Запорізька АЕС.

Далі молодь центру зайнятості з ознайомчою екскурсією відвідала тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу, щоб мати уявлення  про основне устаткування та процес виробництва електроенергії. Інструктори Запорізької АЕС максимально можливо відповіли на всі запитання.

Запорізька АЕС і надалі планує подібну співпрацю з Енергодарською міською філією Запорізького центру зайнятості.

 

Станом на 25.01.2022 - 13:15

Виробничі показники
Енергоблок №1 640 МВт
Енергоблок №2 1026 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1028 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.2
Вітер Пн
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 76 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.