Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції продовжує роботу над підвищенням безпеки

Представники Запорізької АЕС в форматі відеоконференції взяли участь у нараді, яку провели керівники Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС), щодо впровадження нового проєкту «Курс на досконалість». У засіданні взяли участь 78 керівників та фахівців.

ВАО АЕС впроваджує новий напрямок «Курс на досконалість». Розроблено стратегічний план. Існує спеціальний класифікатор, який оцінює діяльність атомних електростанцій. Уже визначені пілотні станції у Вірменії, РФ, Чехії та Фінляндії.

Пілотний проєкт закінчиться в наступному році. Результати будуть скориговані і за ними буде розроблено новий стратегічний план, який отримають всі експлуатуючі організації світу.

«За кожною атомною станцією буде закріплений радник від ВАО АЕС за цим напрямком діяльності, який буде допомагати досягати необхідних результатів. В ДП «НАЕК «Енергоатом» вже створена робоча група для впровадження цього проєкту. Це дуже глобальна та об’ємна робота», - відзначив  начальник відділу досвіду експлуатації ВП ЗАЕС Альберт Рябуха.

Проєкт реалізується з метою підвищення безпеки, продуктивності і надійності атомних електростанцій.

 

Станом на 25.01.2022 - 13:41

Виробничі показники
Енергоблок №1 641 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1029 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 4771 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.3
Вітер ПнС
Швидкість вітру 2.2 м/с
Відносна вологість 75 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.