Теніс, художня гімнастика, греко-римська боротьба і футбол – нові спортивні досягнення атомників та вихованців ДЮСШ

Одразу кілька яскравих спортивних подій привернули увагу вболівальників з міст-супутників АЕС України. У змаганнях з тенісу, художньої гімнастики, греко-римської боротьби та футболу брали участь працівники Рівненської та Південноукраїнської атомних станцій.

Відкрита першість Рівненської АЕС із тенісу РАЕС OPEN 2021 пройшла уже вп’яте та була присвячена Дню міста Вараш. Учасниками змагань стали 26 тенісистів із Києва, Львова, Рівного, Ковеля, Острога, Новограда-Волинського, Нововолинська, Трускавця, а також з Вараша та Рафалівки. Серед них були як вихованці секції з тенісу КДЮСШ, для яких ці змагання були одними з перших, так і досвідчені турнірні гравці. Змагання проводилися в парному розряді. Спочатку тенісисти зіграли груповий етап, а потім – плей-оф. У фінальному матчі Євгеній Поднебенний/Ігор Балабанов (Київ/Нововолинськ) виявилися сильнішими за Олександра Дзівака/Сергія Лопатюка (Рівне/Новоград-Волинський): 8:6. У матчі за третє місце Теодор Лещук/Сергій Крестинський (Рівне) обіграли Максима та Ігоря Буханських (Рівне): 8:5.

Водночас нове покоління спортсменів міст-супутників АЕС завойовує дедалі більше перших місць і спеціальних відзнак. Вихованки відділення художньої гімнастики спорткомплексу «Олімп» Південноукраїнської АЕС повернулися додому з відкритого чемпіонату міста Миколаєва з трьома медалями, дві з яких найвищого ґатунку. За звання найкращих у різних видах програми змагалися 98 юних грацій. Результатом виступів южноукраїнок стали 3 призові місця:

1 місце – Софія Травянко (2011 р.н., вправи без предмета, стрічка, обруч);

1 місце – Марія Ніколайчук (2010 р.н., вправи без предмета, скакалка, булави);

2 місце – Софія Воробйова (2010 р.н., вправи без предмета, скакалка, обруч).

Суддівська колегія змагань також нагородила юних спортсменок з міста-супутника АЕС спеціальними призами. Софія Травянко отримала звання «Міс королева стрічки» за блискуче виконання вправи зі стрічкою, Марію Ніколайчук визнано «Міс найкраща посмішка змагань», а Софію Воробйову – «Міс надія змагань».

Юні спортсмени відділення греко-римської боротьби спорткомплексу «Олімп» вибороли загалом 12 медалей різного ґатунку у відкритому обласному турнірі, який проходив у м. Баштанка Миколаївської області. Свою спортивну майстерність продемонстрували хлопці віком від 7 до 11 років. За результатами виступів спортсменів сформували збірну Миколаївської області серед 13-ти та 15-тирічних юнаків для участі в командному чемпіонаті України.

Достойну гру продемонструвала футбольна команда СК «Олімп» на відкритому обласному турнірі «Спорт – це життя». Звання кращих гравців виборювали юнаки вікової категорії 8 років і молодше.

На футбольному майданчику міста Первомайськ зустрілися команди з Миколаївської, Одеської та Вінницької областей. Вигравши з рахунком 2:0 у команди ДЮСШ м. Бершадь (Вінницька область), южноукраїнські хлопчаки поступилися одноліткам ДЮСШ м. Балта (Одеська область). У запеклій боротьбі за третє місце маленькі футболісти з міста-супутника Південноукраїнської АЕС зустрілися з командою спортивної школи смт Піщанка Вінницької області, але спортивна вдача була не на їхньому боці. Одними з наймолодших гравців турніру стали Єгор Максимчук і Матвій Кузьо. Їхні тата є гравцями футбольної команди «Автолокомотив», яка гідно представляє Південноукраїнську АЕС на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Станом на 25.10.2021 - 23:18