У парку Перемоги Запорізької АЕС відбулося масштабне свято – фестиваль «Ярмарок спорту»

В місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, до Дня фізичної культури та спорту, відбувся фестиваль активного і здорового способу життя – «Ярмарок спорту».

Це масштабне свято проходило на території парку Перемоги Запорізької АЕС. На заході були представлені 32 види спорту, якими можна займатись в Енергодарі.

Учасників фестивалю привітали т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький та голова первинної профспілкової організації Іван Здравчев.

Під час заходу енергодарських спортсменів та їх тренерів, керівників спортивних закладів та секцій, вчителів  фізичної культури було відзначено чисельними нагородами з нагоди професійного свята.

Для мешканців міста було організовано майстер-класи, відкриті тренування, квести на свіжому повітрі, дружні змагання та показові виступи з різних видів спорту.

Значна роль у розвитку й популяризації різних видів спорту в Енергодарі належить адміністрації й профспілці Запорізької АЕС та Організації молоді атомної станції, яка виступає ініціатором більшості спортивних заходів.

 

Станом на 26.01.2022 - 16:53

Виробничі показники
Енергоблок №1 642 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1031 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.7
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.