На Запорізькій АЕС підведено підсумки виконання Колективного договору

На Запорізькій АЕС відбулось засідання адміністрації та первинної профспілкової організації з підведення підсумків виконання Колективного договору Компанії на 2021-2022 роки за перше півріччя 2021 року.

Відкрив засідання т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький. Він підкреслив, що поточний рік в цілому для станції є насиченим. У першому півріччі 2021 року було вироблено 104,7% електроенергії від планового завдання; отримано від міністерства охорони здоров’я України реєстраційне посвідчення на лікарський засіб - медичний кисень; виконано три середніх ремонти, один капітальний і зараз два енергоблока знаходяться у середньому ремонті; відбулося введення в експлуатацію основних засобів за такими об’єктами: газовий корпус - друга черга та реконструкція відкритого розподільчого пристрою ВРП-750. Дмитро Вербицький торкнувся і таких важливих напрямків, як охорона праці та охорона здоров'я персоналу.

«Персонал станції - це наша цінність і наш скарб. Діючі на атомній станції соціальні програми дають працівникам гарантії стабільності та впевненості у завтрашньому дні, можливість ефективно та професійно виконувати свої обов’язки. На сьогоднішній день у ВП ЗАЕС працюють 11 176 працівників. У першому півріччі 2021 року на роботу у ВП ЗАЕС було прийнято 411 працівників. Колектив ВП ЗАЕС - це колектив висококваліфікованих працівників і нашому персоналу може бути доручене виконання функцій, що впливають на безпечну та ефективну роботу. Зобов’язання роботодавця щодо забезпечення гарантій профспілкової діяльності виконуються в повному обсязі, як цього вимагають партнерські взаємини», - зазначив Дмитро Вербицький.

Голова первинної профспілкової організації Запорізької АЕС Іван Здравчев зазначив, що соціальна політика ДП «НАЕК «Енергоатом» є одним з головних і пріоритетних напрямків діяльності підприємства. На станції діє єдина система соціальних пільг і гарантій для працівників, яка прописана в Колективному договорі Компанії і виконується неухильно.

«Ми з вами єдиний колектив, ми цілісна структура і всі повинні працювати над цією цілісністю. Кожен - на своєму робочому місці», - підкреслив Іван Здравчев.

При підведенні підсумків засідання, Колективний договір ДП «НАЕК «Енергоатом» у ВП ЗАЕС на 2021-2022 роки за 1 півріччя 2021 року визнано виконаним.

 

Станом на 25.10.2021 - 23:06

Виробничі показники
Енергоблок №1 976 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1018 МВт
Енергоблок №6 1026 МВт
Сумарне навантаження 4030 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 3.8
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 1.1 м/с
Відносна вологість 73 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.