Енергодарські спортсмени стали призерами командного Чемпіонату України

Спортсмени спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС стали призерами командного Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дорослих, який пройшов в м. Дніпро.

У змаганнях взяло участь 320 спортсменів у складі 29 команд з 19 областей України та м. Київ.

Людмила Бабак в каное-одиночці завоювала перше місце на дистанції 500 м і третє місце на дистанції 200 м.

Денис Давидов вперше в своїй кар'єрі став переможцем в каное-одиночці на олімпійській дистанції 1000 м і третім - на дистанції 200 м.

За підсумками змагань була сформована команда збірної України з підготовки та участі в Чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні в Копенгагені (Данія). До складу команди увійшли і Денис Давидов і Людмила Бабак.

Станом на 17.10.2021 - 10:15