Діти працівників Запорізької АЕС провели дві зміни з «Усмішкою»

У пришкільному дитячому таборі «Усмішка» відбулося урочисте закриття другої зміни. Весело і з користю провели місяць літніх канікул 140 дітей. А всього за літо-2021 в «Усмішці» оздоровилися 300 дітей працівників Запорізької АЕС.

Два місяця дитячого відпочинку та оздоровлення для малечі з 6 до 10 років пролетіли швидко, були веселими й дуже насиченими. Кожен день був цікавим, та найважливіше - щодня діти ділилися сотнями посмішок. Усі найактивніші, спортивні та творчі дітлахи були нагороджені грамотами, а їх батьки - подяками.  

За цей час юні енергодарці встигли відвідати Запоріжжя й Мелітополь та побувати в Василевському зоопарку. Також вони відвідали чотири танцювальні майстерні різних напрямів та три театральні вистави. А під час екскурсійної подорожі Енергодаром більше дізналися про рідне місто і його містоутворююче підприємство - Запорізьку АЕС, завітавши до Інформаційного центру атомної станції. Також було відвідування басейну, проведені різноманітні квести, флешмоби та брейн-ринги.

На урочистій лінійці з елементами інтерактивної ігрової програми з приводу закриття пришкільного дитячого табору «Усмішка» кожним загоном були підготовлені творчі стінні газети. Були і пісні, і таночки, і веселі вікторини.

Організаторами пришкільного табору «Усмішка» традиційно є управління освіти Енергодарської міської ради та первинна профспілкова організація Запорізької АЕС.

 

Станом на 29.01.2022 - 15:31

Виробничі показники
Енергоблок №1 645 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1033 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1033 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 5799 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.3
Вітер ЗПдЗ
Швидкість вітру 3.9 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.