Діти працівників Запорізької АЕС продовжують відпочивати в «Юності»

В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку (ПЗОтаВ) «Юність» Запорізької АЕС, що в Кирилівці, закінчилась друга зміна оздоровлення і відпочинку для енергодарських дітей. Попереду ще одна - третя зміна захоплюючого дозвілля, яка розпочнеться 31 липня для 180 дітей.  

Впродовж першої спортивної та другої творчої змін вже відпочило 360 дітей. Юні енергодарці знайшли нових друзів, купалися в Азовському морі, брали участь в майстер-класах, спортивних та культурно-розважальних заходах, іграх, інтелектуальних змаганнях тощо.

«Друга зміна пройшла під назвою «Імпульс творчості». Було багато заходів, пісенний та танцювальний фестивалі. Але друга зміна вийшла не лише творчою, а й   спортивною завдяки хлопцям з енергодарського футбольного клубу «DIMAX». Вони принесли нам стільки спорту, що друга зміна могла суперничати і з першою. Наше нове футзальне поле - гордість «Юності» - було завантаженим на 120 відсотків. З ранку до вечора діти вчилися грати у футбол. Наша мета: оздоровити дітей і долучити їх до спорту, щоб вони були міцними і здоровими! Мені дуже подобається атмосфера в таборі. Радісні, щасливі обличчя дітей, харчування - все на дуже високому рівні. Кожна дитина - здорова, весела, нагодована, всі накупалися, проявили свої здібності», - відзначив директор ПЗОтаВ «Юність» Олександр Сухов.

Заключний концерт другої зміни був яскравим та запальним. На закритті кожен з 12 загонів показав свій кращий творчий номер. Порадували своїми виступами і вихователі.

Наступна - третя зміна - буде проходити під назвою «Програма максимум» з не менш цікавими та веселими заходами для дітей працівників Запорізької АЕС.

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Юність» завжди розкриває нові спортивні таланти та юні творчі «зірочки»!

 

Станом на 29.01.2022 - 15:47

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1032 МВт
Енергоблок №4 1021 МВт
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1044 МВт
Сумарне навантаження 5795 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер З
Швидкість вітру 3.7 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.