На Запорізькій АЕС змагаються інструктори навчально-тренувального центру

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Запорізької АЕС проходить конкурс професійної майстерності серед інструкторів. Змагаються молоді працівники - Артем Федан, Олег Глинських, Вікторія Гаврильченко і Антон Сегеда, які демонструють свої знання та навички в теоретичній та практичній частинах.

Теоретичний етап вже пройдено. Він складався з тестування на комп'ютері і ситуаційних завдань. Далі конкурсанти вибрали тему і погодили її з керівником. Адже практичний етап - саме у напрямку діяльності інструктора. У залі слухачі: члени комісії - керівники і колеги інструктори.  

Оцінюючи конкурсанта, комісія заповнює анкету, виставляючи бали. За їх кількістю визначиться переможець. За словами  комісії, всі учасники дуже сильні і кожен претендує стати переможцем.

«Перш за все комісія звертає увагу на готовність приміщень, виконання вимог методології, підготовку роздаткового і електронного матеріалу, управління групою. Процес навчання, це мабуть найбільш відповідальний показник підготовки інструктора, коли він не просто проводить заняття і розповідає, а вибудовує діалог, «витягує» знання, які до цього було вкладено в персонал, що навчається», -  зазначив заступник головного фахівця з атомних електростанцій (з підготовки ремонтного персоналу) НТЦ ВП ЗАЕС Олександр Кулібов.

Інструктор повинен не лише відмінно володіти темою, а й активно спілкуватися з аудиторією. За відповідями персоналу, що навчається, він розуміє, наскільки добре засвоєний матеріал.

Три конкурсанта вже провели практичне аудиторне заняття. У серпні його проведе останній учасник конкурсу. Після цього комісія визначить переможця, який в подальшому представить Запорізьку АЕС на галузевому конкурсі Компанії.

#ЕнергоатомОсвіта

Станом на 26.10.2021 - 00:02

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1019 МВт
Енергоблок №6 1026 МВт
Сумарне навантаження 4033 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 1.1
Вітер ПдПдС
Швидкість вітру 0.7 м/с
Відносна вологість 73 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.