На Запорізькій АЕС нагороджено переможців конкурсів з охорони праці

На Запорізькій АЕС урочисто привітали та вручили дипломи переможцям конкурсів «Найбезпечніше робоче місце» та «Найбезпечніша виробнича дільниця (бригада)». Обидва конкурси щорічно проводяться з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.  

В номінації «Найбезпечніше робоче місце» переможцем конкурсу став відповідальний за приміщення «Майстерня дільниці теплопостачання» цеху теплових та промислових комунікацій, майстер Олександр Капля.

В номінації «Найбезпечніша виробнича дільниця (бригада)» абсолютним переможцем став майстер Володимир Зарубін, відповідальний за приміщення «Майстерня з ремонту кабельного господарства блоків №1-3 дільниці кабельного господарства енергоблока №3» електричного цеху.

Переможцям вручили дипломи та подякували за сумлінну роботу, відповідальне ставлення до охорони праці та культури виробництва, а іншим порадили брати приклад з колег.

«Закон України «Про охорону праці» містить не лише права працівників, але й обов'язки. І головний з них - дбати про особисту безпеку та здоров’я, а також про безпеку та здоров’я оточуючих в процесі виконання будь-яких робіт або знаходженні на території підприємства. Ми маємо допомагати один одному, робити зауваження: не з метою покарання, а з наміром - навчити. Це і є культура безпеки», - підкреслив начальник служби охорони праці ВП ЗАЕС Андрій Маляренко.

 

Станом на 17.10.2021 - 09:19

Виробничі показники
Енергоблок №1 968 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1004 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1015 МВт
Енергоблок №6 1020 МВт
Сумарне навантаження 4007 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 11.6
Вітер СПнС
Швидкість вітру 0.4 м/с
Відносна вологість 70 %
Атмосферний тиск 760 мм рт.ст.