В «Юності» розпочався оздоровчий сезон - 2021

В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку (ПЗОтаВ) «Юність» 20 червня для 180 дітей працівників Запорізької АЕС відбулося відкриття першої зміни, яка традиційно є спортивною. Літній оздоровчий сезон 2021 року офіційно стартував!

«Бажаю вихованцям радості, теплого моря, яскравого сонця, позитиву, натхнення у табірних справах; тим, хто приїхав вперше - стати прихильниками закладу, хто в останній рік - приїздити надалі вожатими», - підкреслив директор ПЗОтаВ «Юність» Олександр Сухов.

У цей сезон планується три заїзди. Перша зміна стартувала 19 червня, друга почнеться 10 липня, третя - 31 липня. Тривалість кожного заїзду - 20 днів.

Це літо стане особливим для всіх. Крім звичайної підготовки табору до сезону, адміністрація подбала про дотримання всіх карантинних заходів: тричі на день дітям вимірюють температуру, в їдальні та корпусах з’явилися санітайзери, збільшено кількість вологих прибирань, скасовано батьківські дні. В кожному загоні лише по 16 осіб. В їдальні за одним столом перебувають по двоє дітей, а харчування організовано у дві зміни.

Протягом літніх канікул юних енергодарців чекає Азовське море, ласкаве сонце, теплий пісок, нові знайомства, друзі і захоплюючий відпочинок - майстер-класи, спортивні секції, спартакіада, ігри, квести, морська естафета, фестиваль української пісні, фотокрос, інтелектуальні змагання, конкурс зарядок, день іменинника, відеозвіти.

Всі зміни в ПЗОтаВ «Юність» будуть носити тематичний характер, завдяки чому діти зможуть не тільки відпочити і оздоровитися, а й з користю, цікаво і захоплююче провести літні канікули, вдосконалити свої творчі здібності, показати спортивні досягнення, спробувати себе в новій діяльності.

Концерт до відкриття першої «спортивної» зміни вийшов цікавим, насиченим і яскравим. За 2 дні діти встигли познайомитися, пограти в ігри на згуртування, придумати назви своїм загонам і підготувати візитівки. Дівчата з різних загонів придумали запальні танцювальні та вокальні номери до святкового концерту на честь відкриття літа – 2021.

«Юність» завжди розкриває спортивні таланти та творчі «зірки».

 

Станом на 29.01.2022 - 15:51

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1034 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 5797 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер З
Швидкість вітру 4.2 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.