Керівник Енергоатома представив колективу Запорізької АЕС нового т.в.о. генерального директора

03 червня 2021 року т.в.о президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін відвідав з робочим візитом Запорізьку АЕС і провів робочу нараду з керівництвом станції, під час якої обговорювалися нагальні виробничі питання, оцінювався поточний стан справ.

Очільник Енергоатома висловив виконувачу обов’язків генерального директора ВП ЗАЕС Юрію Кульбі подяку за сумлінну працю на посаді керівника найбільшої атомної станції Європи, значний особистий внесок у становлення і розвиток Запорізької АЕС.

Опісля він представив колективу нового т.в.о. генерального директора станції - Дмитра Вербицького, який до цього обіймав посаду заступника головного інженера з технології та інжиніринґу. Представляючи пана Вербицького, Петро Котін висловив сподівання, що трудовий колектив надасть всю необхідну підтримку новому керівникові та забезпечить стабільну й успішну роботу атомної станції з урахуванням масштабних проєктів, що їх реалізовує ДП «НАЕК «Енергоатом», та стратегічних цілей Компанії.  

46-річний Дмитро Вербицький народився у Запорізькій області та пройшов великий трудовий шлях на Запорізькій АЕС. Навчався у Обнінському інституті ядерної енергетики, де отримав фах інженера-фізика-теплоенергетика. У 1998 році прийшов працювати на Запорізьку АЕС оператором реакторного відділення. 2010 року пан Вербицький обійняв посаду начальника зміни енергоблока експлуатаційного підрозділу, а ще за десять років, у травні 2020 року, був призначений заступником головного інженера з технології та інжиніринґу. 2012 року Дмитра Вербицького було визнано кращим фахівцем року у ВП ЗАЕС.

У ході робочого візиту на Запорізьку АЕС Петро Котін також зустрівся з головою Українського ядерного товариства Володимиром Бронніковим та обговорив з ним питання подальшого співробітництва Енергоатома з УкрЯТ задля подальшого розвитку атомної галузі України.

 

Станом на 26.01.2022 - 16:25

Виробничі показники
Енергоблок №1 645 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1032 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 4774 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.6
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 1.5 м/с
Відносна вологість 85 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.