На Запорізькій АЕС відбулась звітно-виборна конференція відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство»

05 травня 2021 року в інформаційному центрі Запорізької АЕС з дотриманням всіх протиепідемічних заходів відбулась звітно-виборна конференція відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

До уваги членів організації було представлено звіт про виконану роботу у 2019-2021 роках. Присутні одноголосно визнали задовільною роботу за звітний період.

На конференції було обрано новий склад координаційної ради ВП ГО «УкрЯТ» на базі Запорізької АЕС, до якого увійшли представники різних підрозділів атомної станції.

Головою відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» переобрано Андрія Туза, заступником голови - Сергія Мошніка.

Підготовлено пропозиції для включення в новий склад Правління УкрЯТ. До новоствореної науково-аналітичної секції УкрЯТ запропоновано кандидатуру Георгія Гавриленка. Ревізійну комісію вирішено залишити без змін.

Також на заході було обрано делегатів на ІІІ Конференцію Українського ядерного товариства, що відбудеться у Києві 14 травня 2021 року.

Делегати від Запорізької АЕС пропонуватимуть на посаду президента УкрЯТ кандидатуру Володимира Броннікова, на посаду виконавчого секретаря - Данила Лавренова.

 

Станом на 17.10.2021 - 09:47

Виробничі показники
Енергоблок №1 967 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1005 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1020 МВт
Сумарне навантаження 4008 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.1 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 12.2
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 1.3 м/с
Відносна вологість 67 %
Атмосферний тиск 760 мм рт.ст.