На Запорізькій АЕС впроваджується проєкт гендерної політики

Атомпрофспілка разом з Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» започаткували проєкт «Гендер для профспілок в енергетиці». Запорізька атомна станція обрана пілотною для реалізації проєкту.

Мета проєкту - просування та втілення гендерно-чутливої політики та профільних програм. Отриманий досвід буде розповсюджений на всі підприємства енергетичної галузі.

В культурно-діловому центрі ВП ЗАЕС у форматі круглого столу пройшла перша онлайн-конференція з запровадження гендерної політики, в якій взяли участь керівники проєкту, представники Атомпрофспілки та активісти Організації молоді первинної профспілкової організації Запорізької АЕС. На заході обговорили спільний план дій на рік, а також питання, як поетапно проходитиме навчання та обмін досвідом.

«Ми будемо  обмінюватись досвідом з Міжнародною громадською організацією. Результатом стане розробка Кодексу з етики та гендерних принципів для підприємств енергетики, також будемо випускати посібник для профспілкових лідерів», - прокоментував координатор проєкту гендерної політики у ВП ЗАЕС та в м. Енергодар, голова Організації молоді ППО ВП ЗАЕС Сергій Мошнік.

Цей проєкт Міжнародна громадська організація ініціює по всій країні.

 

Станом на 25.10.2021 - 23:36

Виробничі показники
Енергоблок №1 978 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1013 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1019 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 4037 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 3.1
Вітер ПдС
Швидкість вітру 0.4 м/с
Відносна вологість 68 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.