На ЗАЕС впроваджується новий проєкт – підсистема «Управління персоналом»

На Запорізькій АЕС продовжуються роботи з впровадження нового проєкту – підсистема «Управління персоналом», реалізація якого стартувала на станції у липні минулого року. Запорізька АЕС та Дирекція НАЕК «Енергоатом» були обрані пілотними для впровадження та реалізації цього проєкту на базі програмного забезпечення SAP ERP.  

Підсистема «Управління персоналом» покликана оптимізувати всі існуючи процеси управління як на Запорізькій атомній станції, так і в дирекції Компанії для того, щоб пов’язати їх між собою.

«Основне завдання впровадження нового проєкту полягає в тому, щоб об'єднати на одній платформі всі управлінські процеси в чотири модулі: «Організаційний менеджмент», «Адміністрування персоналу», «Управління тимчасовими даними» і «Оплата праці», – розповів керівник проєкту на Запорізькій АЕС Павло Мішин.

Програмне забезпечення підсистеми «Управління персоналом» буде знаходитися на серверах, які розташовані в дирекції Компанії. Відповідно, НАЕК «Енергоатом» буде мати оперативний доступ до будь-яких даних персоналу станції.

Вже зараз фахівці Запорізької АЕС активно взаємодіють і з підрядниками, і з представниками інших АЕС,  аби  проєктні рішення, які зараз реалізуються на майданчику ЗАЕС, пізніше були прийнятними і для інших атомних електростанцій України.

SAP ERP – це відома в світі німецька компанія, яка розробляє автоматизовані системи управління внутрішніми процесами підприємства.

 

Станом на 08.04.2020 - 05:37

Виробничі показники
Енергоблок №1 983 МВт
Енергоблок №2 771 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 871 МВт
Енергоблок №5 769 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3394 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 1.1
Вітер Пн
Швидкість вітру 0.3 м/с
Відносна вологість 65 %
Атмосферний тиск 772 мм рт.ст.