НАГОРОДЖЕННЯ СЛУЖБОВЦІВ ДПРЧ-31 ТА ДПРЧ-36 ДО ДНЯ РЯТІВНИКА


17 вересня професійне свято відзначають працівники аварійно – рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадяни, які зробили внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На Запорізькій АЕС питаннями цивільного захисту займається Управління з питань аварійної готовності та реагування.


Світлана Топкасова, інженер з метрології 1-ї категорії отримала відзнаку за вагомий внесок у розвиток атомної енергетики


Профілакторій Запорізької АЕС отримав новий сучасний апарат ультразвукової діагностики. Діагностичний комплекс багатофункціональний з чудовою якістю зображення, до речі, випущений в цьому році.


13 вересня відбулася чергова сесія Енергодарської міської ради. Депутати зупинилися на аналізі проблемних питань медичної галузі та наслідках, до яких призвела неефективна робота окремих керівників медустанов. Депутат Катерина Тітова озвучила проблему, з якою до неї звернулись енергодарці – торгівля спиртними напоями у нічний час і поведінка осіб у нетверезому стані.Депутати підтримали виділення 170 тисяч гривень на лікування 25-річного В'ячеслава Оверченка. Хлопець має онкозахворювання і вартість лікування становить наразі 340 тисяч гривень. Родина Оверченків вже вичерпала свій матеріальний ресурс і звернулась по допомогу до міської влади.


Пожежно-рятувальний загін налічує 178 осіб. Вони постійно знаходяться у режимі повної готовності. За дзвінком в екстрену службу пожежні виїжджають на дільниці займання.


В рамках спартакіади ВП ЗАЕС, відбулися змагання зі стрітболу


До Дня фізичної культури та спорту в парку Перемоги Запорізької АЕС відбулося масштабне свято – фестиваль активного і здорового способу життя «Ярмарок спорту». В цей день представили 32 види спорту, які представлені в місті.


10 вересня 1971 року в Енергодарі відкрили загальноосвітню школу №1, яка тепер носить назву Енергодарський навчально-виховний комплекс №1. Збудована за рекордно короткий строк всього 5 місяців школа стала осередком освіти в молодому місті.


10 ВЕРЕСНЯ В ЕНЕРГОМЕРЕЖІ УКРАЇНИ ПРАЦЮЮТЬ ЧОТИРИ ЕНЕРГОБЛОКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

Посетите канал ЗАЭС на Youtube

чтобы получить доступ к большему количеству видеоматериалов

По состоянию на 18.09.2021 - 14:13

Производственные показатели
Энергоблок №1 953 МВт
Энергоблок №2 -
Энергоблок №3 988 МВт
Энергоблок №4 -
Энергоблок №5 979 МВт
Энергоблок №6 1005 МВт
Суммарная нагрузка 3925 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.08 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.09 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха 24.4
Ветер ЮЮВ
Скорость ветра 6.2 м/с
Относительная влажность 34 %
Атмосферное давление 755 мм рт.ст.