Специалисты Запорожской АЭС будут углублять знания по экологической безопасности

З 2022 року ліцензований персонал Запорізької АЕС в межах обов'язкової професійної підготовки проходитиме курс з екологічної безпеки. Програма, яка вперше розроблена на станції, має підвищити рівень екологічних знань та екологічної культури працівників Запорізької АЕС.

Екологічна безпека - це допустимий рівень негативного впливу природних та антропогенних факторів екологічної небезпеки на навколишнє середовище та людину. Система екологічної безпеки включає комплексну екологічну оцінку території, складання та ведення кадастру об'єктів впливу на навколишнє середовище, ідентифікацію та оцінку екологічних ризиків.

Екологічні знання є обов'язковою кваліфікаційною вимогою для всіх посадових осіб, чия діяльність пов'язана з використанням природних ресурсів та впливає на стан навколишнього природного середовища.

«В програмі курсу розглядаються: українське законодавство у галузі охорони навколишнього середовища, природоохоронна діяльність ВП ЗАЕС, екологічні аспекти та управління ними, види відповідальності персоналу за порушення. Також до курсу включені питання щодо екологічного менеджменту, який навчає ефективній реалізації екологічних програм та закликає бути в цих питаннях лідерами», - розповіла про новий курс інструктор з охорони навколишнього середовища навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС Христина Квашніна.

Надалі курс екологічної безпеки увійде до переліку обов'язкових питань для перевірки знань персоналу.

Підвищення екологічної грамотності має стати усвідомленим та добровільним завданням для кожної людини.

 

По состоянию на 29.01.2022 - 16:09

Производственные показатели
Энергоблок №1 644 МВт
Энергоблок №2 1023 МВт
Энергоблок №3 1033 МВт
Энергоблок №4 1021 МВт
Энергоблок №5 1032 МВт
Энергоблок №6 1045 МВт
Суммарная нагрузка 5798 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.09 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.08 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха 2.3
Ветер ЗЮЗ
Скорость ветра 4.4 м/с
Относительная влажность 85 %
Атмосферное давление 758 мм рт.ст.