На Запорожской АЭС подвели итоги конкурса докладов среди молодых специалистов и работников предприятия

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу доповідей на науково-технічні та соціальні теми серед молодих фахівців і молодих працівників підприємства в номінації «Краще виробниче рішення».

На розгляд членів конкурсної комісії десять фахівців представили цікаві доповіді на актуальні для атомної енергетики теми.

Серед робіт виробничого напрямку перше місце отримали дві роботи - «Інформаційно-аналітична програма дослідної експлуатації блоків ВП ЗАЕС. ЇЇ роль у сучасних умовах» інженера виробничо-технічної служби Андрія Єрмака та «Центр технічної підготовки ДП «НАЕК «Енергоатом» інструктора навчально-тренувального центру Вікторії Гаврильченко.

На другому місці робота оператора спецводоочищення хімічного цеху Дмитра Дерези - «Модернізація системи переробки трапних вод СК-1 СК-2». Третє місце посіла робота інженера з метрології служби головного метролога Сергія Старова - «Пристрій для створення кута повороту ПСКП-360».

Серед доповідей соціально-профспілкового напрямку перше місце отримав економіст управління виробничо-технологічної комплектації Павло Кулібов з доповіддю  «Страхування життя працівників Компанії ДП «НАЕК «Енергоатом». Друге місце посіла  Катерина Водяна - художник-оформлювач служби експлуатації будівель та споруд з роботою «Стріт-арт - конкурс для дітей та дорослих». Третє місце отримала інженер-програміст цеху теплової автоматики та вимірювань Єлизавета Мартинюк - «Особливості організаційної психології в атомній енергетиці».

Учасників конкурсу привітав т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький. Призери отримали дипломи переможців, також їм буде виплачена грошова нагорода.

Організаторами конкурсу доповідей є Рада молодих фахівців та Організація молоді за підтримки адміністрації, профспілкового комітету Запорізької АЕС і громадської організації «Українське ядерне товариство».

Конкурс проводиться з метою розвитку ініціативності, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань молодих працівників Запорізької АЕС в сфері атомної енергетики, а також обміну досвідом, пошуку нових ідей і шляхів оптимізації виробничого процесу.

 

По состоянию на 26.01.2022 - 21:37

Производственные показатели
Энергоблок №1 644 МВт
Энергоблок №2 1024 МВт
Энергоблок №3 1031 МВт
Энергоблок №4 -
Энергоблок №5 1026 МВт
Энергоблок №6 1048 МВт
Суммарная нагрузка 4773 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.08 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.08 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха -5.7
Ветер ЮЮЗ
Скорость ветра 1.2 м/с
Относительная влажность 95 %
Атмосферное давление 761 мм рт.ст.