Обращаем внимание! Национальное агентство по предупреждению коррупции не запрашивает какую-либо информацию по телефону!

Національному агентству з питань запобігання корупції стало відомо про факти дзвінків суб'єктам декларування від імені працівників апарату Національного агентства.

Дзвінки здійснювались з метою начебто уточнення інформації, що вказана в їх деклараціях, або щодо проведення Національним агентством перевірок декларацій суб'єктів.

Звертаємо Вашу увагу, що спілкування посадових осіб Національного агентства з суб’єктами декларування відбувається виключно в межах повноважень, будь-які відомості запитуються в офіційній письмовій формі у суб’єкта декларування або відповідного органу.

Спілкування з суб'єктами декларування здійснюється працівниками апарату Національного агентства виключно з офіційних телефонів або електронних адрес, зазначених на офіційному веб-сайті.

Також просимо повідомляти про вказані випадки на: info@nazk.gov.ua

Звертаємо увагу, що факти використання персональних даних працівників апарату Національного агентства у протиправний спосіб документуються і надаватимуться до правоохоронних органів з метою правової оцінки та вжиття відповідних заходів.

По состоянию на 18.01.2021 - 00:40

Производственные показатели
Энергоблок №1 647 МВт
Энергоблок №2 1025 МВт
Энергоблок №3 1023 МВт
Энергоблок №4 1006 МВт
Энергоблок №5 1010 МВт
Энергоблок №6 1030 МВт
Суммарная нагрузка 5741 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.11 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.07 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха -13.2
Ветер С
Скорость ветра 4 м/с
Относительная влажность 72 %
Атмосферное давление 758 мм рт.ст.