В НАЗК презентовали онлайн-курс «Конфликт интересов - надо знать!»

В Національному агентстві з питань запобігання корупції відбулась презентація навчального онлайн-курсу «Конфлікт інтересів - треба знати!». Інтерактивний курс працюватиме в рамках інформаційної кампанії з роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів, реєстрація на нього розпочинається відсьогодні, з 23 жовтня.

Онлайн-курс був створений спільними зусиллями співробітників Національного агентства, громадського проекту масових відкритих онлайн-ресурсів «Prometheus» та Програми розвитку ООН в Україні. Його мета - надати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Участь у презентації взяли Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, Директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра і співзасновник навчальної платформи відкритих онлайн-ресурсів «Prometheus» Іван Примаченко.

Онлайн курс має практичну спрямованість і орієнтований на суб’єктів ЗУ «Про запобігання корупції», якими на сьогодні час є Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права. Курс буде корисним і для на потенційних викривачів.

Структура курсу включає шість розділів, які розкриватимуть термінологічні основи, як то «конфлікт інтересів», «приватний інтерес», висвітлюватимуть алгоритм дій у разі виникнення конфлікту інтересів, а також питання у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав, розглядатимуться основні аспекти юридичних наслідків вчинення дій та прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів. Особливо корисним курс стане в питаннях виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, військових посадових осіб, членів колегіальних органів та посадових осіб державних, комунальних підприємств, установ, організацій.

Курс також містить розділ, присвячений питанням запобігання конфлікту інтересів у діяльності народних депутатів України і контролю за дотриманням ними цих вимог.

Початок навчального онлайн-курсу «Конфлікт інтересів – треба знати!» - 9 грудня.

Реєстрація за посиланням: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

По состоянию на 03.12.2021 - 20:32

Производственные показатели
Энергоблок №1 976 МВт
Энергоблок №2 1021 МВт
Энергоблок №3 1012 МВт
Энергоблок №4 1007 МВт
Энергоблок №5 1018 МВт
Энергоблок №6 1028 МВт
Суммарная нагрузка 6062 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.1 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.08 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха 10.5
Ветер ЮЮЗ
Скорость ветра 5.1 м/с
Относительная влажность 100 %
Атмосферное давление 753 мм рт.ст.