Внимание! От имени НАПК сотрудникам Энергоатома звонят мошенники!

Дирекція із запобігання і протидії корупції НАЕК «Енергоатом» повідомляє про активізацію шахраїв: співробітникам Компанії, які є суб’єктами декларування, від імені посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) телефонують невідомі та розповідають про виявлення неточностей та невідповідностей у поданих ними деклараціях.

Метою шахраїв є отримання грошей за «вирішення проблем», які нібито можуть виникнути в співробітників Енергоатома через виявлені при аналізі їх декларацій неточності. Найчастіше шахраї повідомляють про виявлення фінансових зобов’язань суб’єктів декларування, які підтверджені фінансовими установами та не були відображені у деклараціях.

Дирекція із запобігання і протидії корупції Енергоатома наголошує, що посадові особи НАЗК не телефонували співробітникам Енергоатома з подібними пропозиціями, а усі випадки телефонних дзвінків є виключно шахрайськими діями невідомих осіб.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» НАЗК може запитувати інформацію тільки через уповноважених осіб в офіційній письмовій формі поштовим відправленням чи електронним листом. Рішення про проведення повної перевірки декларацій приймається на засіданні Національного агентства, про що електронним листом повідомляється відповідний суб’єкт декларування. Така інформація розміщується на офіційному веб-сайті Національного агентства.

У разі виникнення подібних ситуацій просимо ігнорувати пропозиції шахраїв та негайно звернутися до відділу із запобігання і протидії корупції ВП ЗАЕС з повідомленням про такі факти.

 

По состоянию на 03.12.2021 - 21:42

Производственные показатели
Энергоблок №1 976 МВт
Энергоблок №2 1022 МВт
Энергоблок №3 1010 МВт
Энергоблок №4 1008 МВт
Энергоблок №5 1015 МВт
Энергоблок №6 1027 МВт
Суммарная нагрузка 6058 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.08 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.07 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха 10.4
Ветер ЮЮЗ
Скорость ветра 4.6 м/с
Относительная влажность 100 %
Атмосферное давление 754 мм рт.ст.