НАГОРОДЖЕННЯ СЛУЖБОВЦІВ ДПРЧ-31 ТА ДПРЧ-36 ДО ДНЯ РЯТІВНИКА


17 вересня професійне свято відзначають працівники аварійно – рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадяни, які зробили внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На Запорізькій АЕС питаннями цивільного захисту займається Управління з питань аварійної готовності та реагування.


Світлана Топкасова, інженер з метрології 1-ї категорії отримала відзнаку за вагомий внесок у розвиток атомної енергетики


Профілакторій Запорізької АЕС отримав новий сучасний апарат ультразвукової діагностики. Діагностичний комплекс багатофункціональний з чудовою якістю зображення, до речі, випущений в цьому році.


13 вересня відбулася чергова сесія Енергодарської міської ради. Депутати зупинилися на аналізі проблемних питань медичної галузі та наслідках, до яких призвела неефективна робота окремих керівників медустанов. Депутат Катерина Тітова озвучила проблему, з якою до неї звернулись енергодарці – торгівля спиртними напоями у нічний час і поведінка осіб у нетверезому стані.Депутати підтримали виділення 170 тисяч гривень на лікування 25-річного В'ячеслава Оверченка. Хлопець має онкозахворювання і вартість лікування становить наразі 340 тисяч гривень. Родина Оверченків вже вичерпала свій матеріальний ресурс і звернулась по допомогу до міської влади.


Пожежно-рятувальний загін налічує 178 осіб. Вони постійно знаходяться у режимі повної готовності. За дзвінком в екстрену службу пожежні виїжджають на дільниці займання.


В рамках спартакіади ВП ЗАЕС, відбулися змагання зі стрітболу


До Дня фізичної культури та спорту в парку Перемоги Запорізької АЕС відбулося масштабне свято – фестиваль активного і здорового способу життя «Ярмарок спорту». В цей день представили 32 види спорту, які представлені в місті.


10 вересня 1971 року в Енергодарі відкрили загальноосвітню школу №1, яка тепер носить назву Енергодарський навчально-виховний комплекс №1. Збудована за рекордно короткий строк всього 5 місяців школа стала осередком освіти в молодому місті.


10 ВЕРЕСНЯ В ЕНЕРГОМЕРЕЖІ УКРАЇНИ ПРАЦЮЮТЬ ЧОТИРИ ЕНЕРГОБЛОКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

Visit the ZNPP channel on Youtube

to gain access to more videos

As of the time 09/18/2021 - 14:07

Performance indicators
Power Unit №1 954 MW
Power Unit №2 -
Power Unit №3 988 MW
Power Unit №4 -
Power Unit №5 981 MW
Power Unit №6 1007 MW
Total plant load 3930 MW
Radiation conditions
Industrial ground 0.07 μSv/h
Energodar 0.08 μSv/h
Meteorological state
Air temperature 25
Wind SSE
Wind speed 5.2 m/s
Relative humidity 33 %
Atmospheric pressure 755 mm Hg