Енергоатом підписав меморандум про свіпрацю з містами-супутниками АЕС Петро Котін провів ряд зустрічей з іноземними партнерами На РАЕС привезли ядерне паливо Westinghouse #АтомнийСпорт Енергодарські веслувальники вийшли на чемпіонат світу #АтомніНовини


20 липня в Києві «НАЕК «Енергоатом» та міста-супутники українських атомних електростанцій підписали меморандум про співпрацю


У навчально-тренувальному центрі проходить конкурс професійної майстерності серед інструкторів.


Під час чергового засідання виконавчого комітету для освітян узгодили придбання 25 ноутбуків, щоб зручніше проводити уроки на дистанційному навчанні, а також виділення коштів на проведення капітальних ремонтів спортивних, ігрових майданчиків та стадіонів закладів освіти.


В Енергодарі гостро стоіть проблема із внутрішньодомовими дорогами, на яких розміщені автівки мешканців. Через це проїзд габаритного транспорту стає майже неможливим.


В культурно-діловому центрі відбулася Координаційна зустріч представників 11 об'єднаних громад Василівського району. Тема наради - утилізація побутових відходів.


У суботу в Енергодарській школі боксу імені Володимира Манзулі відзначали 20-річний ювілей. На ринзі відбулось справжнє спортивне свято – матчева зустріч між збірною Енергодара та збірною України. 10 пар спортсменів зійшлись на ринзі. Окрім дітей виступили і дорослі спортсмени, серед яких справжні зірки енергодарського боксу чемпіон світу серед молоді Олександр Меленюк та 10-кратний чемпіон України Артур Пригода.


У міському парку «Перемоги» на сцені «Мушля» весело відсвяткували родинне свято День сім’ї. Ініціатори Організація молоді ЗАЕС спільно з культурно-діловим центром. Взяти участь в розважальній програмі «Сімейні канікули» запрошували всіх бажаючих.


12 жінок працюють машиністами насосного устаткування в експлуатаційному підрозділі Запорізької АЕС. Дівчата-енергетики мають відповідну освіту та дуже задоволені вибором професії.


- Укрзалізниця побудувала колію, яка з’єднала Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) із залізничною мережею України - Енергоатом виконує ремонтну кампанію для оптимального входження в осінньо-зимовий період - Енергоатом спільно з міжнародними партнерами працює над безпекою поводження з радіоактивними відходами - фотоконкурс від Атомпрофспілки #АтомніНовини

Visit the ZNPP channel on Youtube

to gain access to more videos

As of the time 07/24/2021 - 04:57

Performance indicators
Power Unit №1 938 MW
Power Unit №2 950 MW
Power Unit №3 969 MW
Power Unit №4 978 MW
Power Unit №5 -
Power Unit №6 -
Total plant load 3835 MW
Radiation conditions
Industrial ground 0.07 μSv/h
Energodar 0.07 μSv/h
Meteorological state
Air temperature 19.2
Wind NNW
Wind speed 2.2 m/s
Relative humidity 74 %
Atmospheric pressure 758 mm Hg