Представители Запорожской АЭС приняли участие в заседании Правления Украинского ядерного общества

23 листопада 2021 року відбулося позачергове засідання Правління Громадської організації «Українське ядерне товариство» (ГО «УкрЯТ»), під час якого було підбито підсумки діяльності Товариства за 2021 рік та прийнято план роботи на наступний рік.

Від Запорізької АЕС у засіданні Правління взяли участь: голова відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрій Туз та працівники Запорізької АЕС - члени Правління.

На порядок денний були винесені такі питання:

1.    Звіт про роботу секретаріату ГО «УкрЯТ» у травні-листопаді 2021 року та проєкт плану роботи на 2022 рік;

2.    Виконання бюджету Товариства у 2021 році і затвердження кошторису витрат на 2022 рік;

3.    Виконання угоди про взаємодію між ДП «НАЕК «Енергоатом» та ГО «УкрЯТ» та експертну діяльність;

4.    Робота науково-аналітичної секції, міжнародна діяльність ГО «УкрЯТ»;

Відкриваючи засідання, президент Громадської організації «Українське ядерне товариство» Володимир Бронніков привітав присутніх та подякував членам Товариства та відокремленим підрозділам УкрЯТ за проведену плідну роботу протягом року, а також наголосив на важливості активізації експертного та наукового потенціалу Товариства для підтримки проєктів розвитку атомної галузі, зокрема будівництва нових енергоблоків АЕС.

Зі звітною доповіддю виступив виконавчий секретар ГО «УкрЯТ» Данило Лавренов, у якій доповів про проєкти, реалізовані Товариством та його відокремленими підрозділами у 2021 році.

«Попри продовження карантинних обмежень у зв’язку із пандемією COVID-19, УкрЯТ вдалося реалізувати багато запланованих на 2021 рік заходів та подій, а саме: Українське ядерне товариство стало співорганізатором кількох міжнародних конференцій та круглих столів, у містах-супутниках АЕС було проведено багато подій інформаційно-просвітницького напрямку, активно здійснювалась робота у видавничому напрямі, у напрямі міжнародної діяльності плідною була співпраця з Європейським ядерним товариством», - відзвітував Данило Лавренов.

Далі члени засідання обговорили актуальні завдання, що стоять перед Товариством - активізацію роботи науково-аналітичної секції ГО «УкрЯТ» та експертну роботу членів Товариства з реалізації перспективних проєктів ядерної галузі та нового будівництва.

Українське Ядерне Товариство - найбільша громадська ядерна науково-технічна організація України, що об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної галузі держави.

 

As of the time 01/26/2022 - 21:31

Performance indicators
Power Unit №1 642 MW
Power Unit №2 1024 MW
Power Unit №3 1032 MW
Power Unit №4 -
Power Unit №5 1028 MW
Power Unit №6 1048 MW
Total plant load 4774 MW
Radiation conditions
Industrial ground 0.08 μSv/h
Energodar 0.08 μSv/h
Meteorological state
Air temperature -5.7
Wind SSW
Wind speed 1.1 m/s
Relative humidity 95 %
Atmospheric pressure 761 mm Hg