C 25-летием ГП «НАЭК «Энергоатом»!

Дорогі друзі, шановні колеги! Щиро вітаю із 25-річчям ДП «НАЕК «Енергоатом»!

25 років -  чималий проміжок часу, що дозволяє оцінити ефективність роботи Компанії, створеної в 1996 році, осягнути внесок, зроблений нею у виробництво електроенергії в Україні. За ці роки відбулося багато важливих, цікавих, знакових подій, які дозволяють нам пишатися тим, що працюємо у ДП «НАЕК «Енергоатом».

Успіх в роботі - це результат плідної і тісної співпраці між станціями, між дирекціями Компанії. Ми прагнемо до того, щоб всі наші дії і рішення були погоджені, взаємопов'язані і за термінами, і за результатами роботи. Цей зв'язок необхідно розвивати і вдосконалювати. Я думаю, що сьогодні можемо говорити про позитивні результати. У свою чергу Запорізька АЕС наочно показує, чого можна досягти при злагодженій роботі всього колективу.

Я пишаюся тим, що, працюючи в складі ДП «НАЕК «Енергоатом», атомні станції  разом видають Україні більше 50% електроенергії, а Запорізькій АЕС належить більше 22% від загального виробництва електроенергії в Україні.

Щоденна, напружена і продуктивна праця кожного члена нашого великого колективу - це успіх Компанії. Постійно пам’ятаючи про це, керівництво Енергоатому робить усе можливе для того, щоб професія атомника ставала усе більш престижною, краще забезпеченою матеріально, щоб рік за роком поліпшувалися умови праці, побуту, відпочинку, зростала якість медичного обслуговування наших працівників і членів їх сімей, всебічно розвивалася соціальна сфера міст-супутників АЕС.

Вітаю працівників ДП «НАЕК «Енергоатом» з 25-річчям! Ми святкуємо день, коли сформувалося те виробниче ядро, яке дозволило розвиватися і Компанії, і державі.  І докладемо зусиль, щоб зберегти та примножити досягнуте!

Дмитро Вербицький, т.в.о. генерального директора ВП ЗАЕС

As of the time 01/25/2022 - 12:03

Performance indicators
Power Unit №1 639 MW
Power Unit №2 1024 MW
Power Unit №3 1031 MW
Power Unit №4 -
Power Unit №5 1029 MW
Power Unit №6 1046 MW
Total plant load 4769 MW
Radiation conditions
Industrial ground 0.1 μSv/h
Energodar 0.06 μSv/h
Meteorological state
Air temperature -5.4
Wind NNE
Wind speed 2.3 m/s
Relative humidity 78 %
Atmospheric pressure 765 mm Hg