Доступ до публічної інформації

Порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні ДП НАЕК «Енергоатом» в особі ВП «Запорізька АЕС». Порядок розроблено на виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 N 2939-VI і визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні ДП НАЕК «Енергоатом» в особі ВП «Запорізька АЕС».
Створення комплексу з переробки РАВ. Реконструкція. Розробка проектно-кошторисної документації. Оцінка впливів на навколишнє середовище. ОВНС проводиться з метою повного врахування екологічних обмежень негативних впливів при експлуатації об'єкта, що проектується, на навколишнє середовище, способів нормалізації стану навколишнього середовища і забезпечення екологічної безпеки. Проект розроблено відповідно до діючих норм, правил і стандартів.
Правила внутрішнього трудового розпорядку ВП ЗАЕС Загальні положення, порядок прийому і звільнення працівників, основні обов'язки працівників, основні обов'язки адміністрації, робочий час і його використання, заохочення за успіхи в роботі, відповідальність за порушення трудової дисципліни.
Використання земель і водойм в санітарно-захисній зоні АЕС Процедура погодження намірів сторонніх організацій використовувати для народногосподарських цілей землі та/або водойми, що розміщені в санітарно-захисній зоні Запорізької АЕС.
Контактні дані для споживачів теплової енергії, послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

Номер телефону для звернень споживачів теплової енергії, послуг з централізованого водопостачання та водовідведення: (06139) 5-25-04 (багатоканальний);

Електронна адреса для відправки повідомлень споживачів теплової енергії, послуг з централізованого водопостачання та водовідведення: teplo-voda@mgw.npp.zp.ua

Звіти та інвестиційні програми у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення Звіти про виконання інвестиційних програм за 2018 рік та затверджені інвестиційні програми на 2019 рік у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.
Інформація про діяльність ВП ЗАЕС з транспортування та постачання теплової енергії і з централізованого водопостачання та водовідведення. Інформація про діяльність ВП ЗАЕС з транспортування та постачання теплової енергії і з централізованого водопостачання та водовідведення.
Калькуляція ціни послуг з друку і копіювання документів за запитом на інформацію
Друк документів на папері формату А4
Копіювання документів на папері формату А4